22.- 28.2.2016 - svetovno mlad.prvenstvo in U23 - Rasnov - Romunija

alt

V Romuniji mestu Rasnov bo od 22. do 28. februarja potekalo svetovno mladinsko prvenstvo (MSP)  in prvenstvo U23 v nordijskih športih.

alt

alt

 

 

 

 

 

 

V slovenski reprezentanci sta tudi predstavnici gorjanskih svizcev Eva Urevc in Anja Mandeljc. Anja bo tekmovala v mladinski konkurenci, Eva pa pri starejši. Vsem nastopajočim želimo uspešna tekmovanja. 

 

Tekmovanje lahko spremljate na uradni strani FIS

in na facebook strani

 

Dan

Tekma Rezultati Tekmovalec Mesto
ponedeljek
22.2.2016
Sprint prosta tehnika 1.3 km - U23 Kvalifikacije_U23

Rezultati_U23

Eva Urevc 27. / od 53

torek 23.2.2016

5 km klasična tehnika  - U20

Rezultati_U20

Anja Mandeljc 35. / od 77
četrtek
25.2.2016
10 km prosta tehnika - U20 Rezultati_U20 Anja Mandeljc 10. / od 70
10 km prosta tehnika - U23 Rezultati_U23 Eva Urevc 32. / od 52

 

alt

alt

Čestitke Lei Einfalt za osvojeno 2.mesto v kategoriji U23 na 10 km prosto. Srebrna medalja v tekih na MSP nam vsem tekačem veliko pomeni. Seveda smo nadvse veseli tudi uspeha naše Anje Mandeljc, saj si je pritekla 10.mesto na 10 km prosto v kategoriji U20. Kakšen dan ...

 

Slike v galeriji.

 

 

1.- 8.2.2015 - svetovno mlad.prvenstvo in U23 - Almaty - Kazahstan

alt

V Kazahstanu mestu Almaty se je začelo svetovno mladinsko prvenstvo (MSP)  in prvenstvo U23 v nordijskih športih.

Slovensko reprezentanco zastopajo maldinke Lampič Anamarija, Slabanja Manca, Klemenčič Anita in Mandeljc Anja ter mladinci Šimenc Miha, Dolar Miha, Lampič Janez in Črv Benjamin; V kategoriji U23 pa bosta tekmovali Einfalt Lea in Razinger Nika.

 

Dogajanje lahko spremljate na internetni strani: MSP in U23 ALMATY 2015: http://www.almatyjwsc2015.com/

Na strani FIS lahko spremljate čase in rezultate vseh tekmovanj : Live timing

Direkt prenos ženske štafete ned. 8.2.2015 5:30  po našem času: TV KazaSport

NASTOPI ANJE MANDELJC in ostalih deklet : (Zamik ure v Kazahstanu je 5 ur naprej.)

Dan

Tekma

Tekmovalka

Mesto
torek 3.2.2015 ob 11:30  Sprint klasična tehnika  - U20 (MSP)

Rezultati_Z_U20

LAMPIČ Anamarija 13. / od 61
KLEMENČIČ Anita 27. / od 61
torek 3.2.2015 ob 11:30 Sprint klasična tehnika - U23

Rezultati_Z_U23

RAZINGER Nika 13. / od 39
sreda 4.2.2015 ob 11:00 5 km prosta tehnika  - U20 (MSP)

Rezultati_Z_U20

LAMPIČ Anamarija 6. / od 67
KLEMENČIČ Anita 26. / od 67
SLABANJA Manca 27. / od 67
MANDELJC Anja 32. / od 67
četrtek 5.2.2015 ob 11:00 10 km prosta tehnika  - U23

Rezultati_Z_U23

EINFALT Lea 8. / od 41
RAZINGER Nika 26. / od 41

petek 6.2.2015 ob 10:30

Skiatlon 5 km klasika + 5 km prosta tehnika  - U20 (MSP)

Start_lista_Z_U20

 

Rezultati_skiatlon_Z_U20

 

LAMPIČ Anamarija 7. / od 60
MANDELJC Anja 24. / od 60
SLABANJA Manca 29. / od 60
KLEMENČIČ Anita 34. / od 60
sobota 7.2.2015 ob 10:30  Skiatlon 7.5km klasika+7.5km prosto  - U23

Rezultati_skiatlon_Z_U23

EINFALT Lea 7. / od 37
RAZINGER Nika 24. / od 37
nedelja 8.2.2015 ob 10:30 ženska štafeta 4x3,3 km - U20 (MSP)

Rezultati_stafeta_Z_U20

LAMPIČ Anamarija 5. / od 12
MANDELJC Anja
SLABANJA Manca
KLEMENČIČ Anita

 

  Slike v galeriji.

1.dan tekmovanja (3.2.2015) - SPRINT