12.-15.1.2016 - ICG - Innsbruck - uspehi

altEkipa gorjanskih svizcev, ki se je udeležila otroških olimpijskih iger v Innsbrcku od 12. do 15. januarja 2016 je presenitila tudi sama sebe. Z dobro voljo, vzdržljivostjo in zagnanostjo ter nevrjetno podporo spremljevalne ekipe in staršev je dosegla odlične rezultate. Glede na pestrost dogajanj največ povedo slike, zato si jih oglejte v

GALERIJI.

 

 Spletna stran OŠ Gorje

 Spletna stran ICG INNSBRUCK 2016

 

Zahvaljujemo se otrokom za odlične rezultate in vsem, ki so podprli projekt in omogočili, da so otroci to doživeli.

 

 

TEK NA SMUČEH
Dan Tekma Tekmovalec Mesto Rezultati
Sreda
13.1.2016
3,3 km - Klasična tehnika - dekleta Sandra Markun 25.

  Rezultati_tek_13_1_2016_dekleta

 

  Rezultati_tek_13_1_2016_fantje

3,3 km - Klasična tehnika - fantje Jošt Mulej gold_medal.png 1.
Matej Mandeljc silver_medal.png 2.
Četrtek
14.1.2016
Sprint prosta tehnika - dekleta Sandra Markun 27.

 Rezultati_tek_14_1_2016_dekleta

 

 Rezultati_tek_14_1_2016_fantje

Sprint prosta tehnika - fantje Jošt Mulej gold_medal.png 1.
Matej Mandeljc bronze_medal.png 3.
Petek
15.1.2016
Mešane štafete Sandra Markun (team 14) silver_medal.png 2.

  Rezultati_štafete_15_1_2016

Matej Mandeljc (team 11) 6.
Jošt Mulej (team 17) 18.

 

BIATLON
Dan Tekma Tekmovalec Mesto Rezultati
Sreda
13.1.2016
3,3 km - dekleta Klara Vindišar 13.

  Rezultati_biatlon_13_1_2016_dekleta

 

  Rezultati_biatlon_13_1_2016_fantje

Nika Mežek 15.
3,3 km - fantje Gašper Šoklič 8.
Aljaž Korošec 10.
Četrtek
14.1.2016
Sprint - dekleta Klara Vindišar silver_medal.png 2.

 Rezultati_biatlon_14_1_2016_dekleta

 

 Rezultati_biatlon_14_1_2016_fantje

Nika Mežek 9.
Sprint - fantje Gašper Šoklič 8.
Aljaž Korošec  
Petek
15.1.2016
Mešane štafete Gašper Šoklič (team 01) gold_medal.png 1.

  Rezultati_štafete_biatlon_15_1_2016

Nika Mežek (team 08) bronze_medal.png 3.
Klara Vindišar (team 06) 8.
Aljaž Korošec (team 02) 9.

 

alt

alt

alt

alt

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.-15.1.2016 - ICG - Innsbruck, Avstrija

altEkipa gorjanskih svizcev, ki se bo udeležila otroških olimpijskih iger v Innsbrcku od 12. do 15. januarja 2016 je: MATEJ MANDELJC, GAŠPER ŠOKLIČ, JOŠT MULEJ, ALJAŽ KOROŠEC in KLARA VINDIŠAR, NIKA MEŽEK, SANDRA MARKUN ter spremljevalci Nenad Pilipovič, Domen Potočnik, Maja Prešeren Kristan, Milan Rejc, Mojca Brejc in župan Peter Torkar.

 

alt

 Spletna stran ICG INNSBRUCK 2016

 

Ekipi želimo veliko uspehov na tekmovanjih, da bi s svojo prisotnostjo uspešno predstavljali občino Gorje.

 

 

 

alt

alt

alt

 

 

 

 

 

 

 

26.2.-3.3.2013 - Ufa, Rusija - ICG

altalt

 

Uspelo nam je. Imamo tudi zlato !!!  S skupnimi močmi so v štafeti premagali vso konkurenco. Iskrene čestitke celotni ekipi !!!

 

 

 

alt

alt

  Spletna stran OŠ Gorje z nekaj več podatki

 Spletna stran ICG UFA 2013

Nekaj slik v galeriji

 

Povezava na ONLINE Rusko televizijo

 

Uvrstitve  četrtek  28.2.2013
3,5 KM klasična tehnika
Dečki (101 nastopajočih) Deklice (89 nastopajočih)
Kristjan Bergant      8. mesto Anja Mandeljc   2. mesto
Rok Kenda        15. mesto Nika Vindišar   7. mesto
Luka Markun        36. mesto Špela Knafelj 30. mesto
Primož Peterman   56. mesto Rebeka Hudovernik 66. mesto

 

Uvrstitve  petek  1.3.2013
3,5 KM prosta tehnika

Dečki (101 nastopajočih) Deklice (89 nastopajočih)
Kristjan Bergant      4. mesto Anja Mandeljc   2. mesto
Rok Kenda        15. mesto Nika Vindišar   3. mesto
Luka Markun        34. mesto Špela Knafelj 46. mesto
Primož Peterman   66. mesto Rebeka Hudovernik 47. mesto

 

Uvrstitve  sobota  2.3.2013
4 x 3,5 KM štafeta
prosta tehnika

Štafeta Gorje Slovenija I. (od 42 štafet) Štafeta Gorje Slovenija II. (od 42 štafet)
Nika Vindišar   1. mesto Špela Knafelj   26. mesto
Rok Kenda Primož Peterman
Anja Mandeljc Rebeka Hudovernik
Kristjan Bergant Luka Markun